Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos internetu, vartojamasis kreditas

Ilgalaikės paskolos, vartojamasis kreditasIlgalaikės paskolos nuo greito kredito paskolos skiriasi tuo, kad duodamos metams ir ilgiau. Tokias paskolas ir vartojamuosius kreditus suteikia įvairūs komerciniai bankai, kreditų unijos, taip pat kelios greitųjų paskolų įmonės. Šiame straipsnyje apžvelgsime dalį tokių įmonių.

Ilgalaikė paskola, vartojamasis kreditas

Ilgalaikis kreditas iki 24 mėnesių. Suma iki 3000 €. Paskolos grąžinimo atidėjimas iki 3 mėnesių Ilgalaikio kredito sąlygos
credit24 paskolos Ilgalaikės paskolos iki 3000 € 24 mėnesiams  Ilgalaikė paskola Credit24
 

 

Ilgalaikės paskolos perspektyvos

Ilgalaikę paskolą verta imti dideliems tikslams. Ji nėra skirta patenkinti trumpalaikius poreikius. Ilgalaikis kreditas imamas tada, kai reikia atnaujinti būstą ar jį įsigyti, automobilio pirkimui, kurti verslui, jį modernizuoti ar atnaujinti reikalingą įrangą.

Norėdami gauti ilgalaikę paskolą, Jūs turėsite atitikti komercinių bankų ar kitų kredito įstaigų keliamus reikalavimus. Dažnai jie skiriasi keletu niuansų, tačiau beveik visur yra panašūs:

    • Būti Lietuvos respublikos piliečiu, ar turėti leidimą pastoviai gyventi Lietuvoje;
    • Turėti pastovias pajamas, kilnojamo ar nekilnojamo turto užstatui, ar laiduotoją;
    • Neturėti pradelstų skolų (bloga kredito istorija).
Ilgalaikes paskolas grąžinti būna gerokai paprasčiau nei greito kredito paskolą, kadangi paskolos palūkanos išdėstomos ilgam laiko tarpui, todėl mėnesinė paskolos grąžinimo įmoka yra mažesnė. Taip pat, ilgalaikiam kreditui skaičiuojama mažesnė palūkanų marža, nei trumpalaikei paskolai.

Žinoma, per ilgą paskolos laiką gali atsitikti įvairių netikėtumų. Tokiu atveju, būtinai praneškite bankui ar kitai kredito įstaigai, kad negalite sumokėti to mėnesio įmokų. Susitarkite su kredito įmone dėl paskolos laikino įmokų sustabdymo ar palūkanų atidėjimo, paskolos termino pratęsimo. Tai leis sumažinti Jūsų paskolos mėnesinę įmoką. Nepranešus kredito įmonei apie susidariusią nepalankią situaciją, bankai ar kredito įstaigos gali imtis priemonių, kurios Jums tikrai bus nenaudingos.

ATSIRIBOJIMAS

Tinklapis www.PaskolosNemokamai.lt yra informacinio pobūdžio ir paskolų neteikia. Informacija tinklapyje atnaujinama kaip įmanoma dažniau, tačiau pateiktas paskolų įmonių sąrašas, jų teikiamos paslaugos, paskolų dydžiai, palūkanų normos ir kita informacija gali kisti nepriklausomai nuo mūsų. Prieš skolindamiesi pinigus, informaciją pasitikrinkite oficialiuose paskolų įmonių tinklapiuose. Skolinkitės atsakingai.