Paskolos su Bloga Kredito Istorija

Paskolos su bloga kredito istorija

Dažnai, paskolų ir kreditų įmonės nenori duoti naujos paskolos žmonėms su bloga kredito istorija. Tačiau, yra tokių kredito įmonių, kurios atsižvelgia į Jūsų pastangas grąžinti paimtą paskolą ir leidžia paimti naują paskolą, nekreipdami dėmesio į blogą Jūsų kredito istoriją.

Paskolos su bloga istorija neišduodamos.

Populiarios greito kredito įmonės paskolos palankiomis sąlygomis

Kredito istorija yra Jūsų finansinės atsakomybės informacija apie prisiimtų finansinių įsipareigojimų vykdymą, kurią kreditų įmonės saugo 10 metų.

Paskola su bloga kredito istorija

Neretai gyvenimas pasisuka taip, kad kiekvienas susiduriame su finansiniais sunkumais. Būna ir taip, kad trūksta pinigų padengti savo sąskaitoms ar išlaidoms. Kartais, padengti išlaidoms yra imama greitoji paskola, nepaskaičiavus savo paskolos grąžinimo aplinkybių. Atėjus paskolos grąžinimo laikui ir neturint pinigų paskolai padengti, imama kita paskola, kuria dengiama pirmoji. Po to trečia paskola dengiama antroji ir… gaunasi užburtas ratas. Paskolų imama vis daugiau, palūkanų suma didėja, o pinigų vis trūksta.

Svarbiausia prisiminti, kad skolinantis pinigus reikia būti įsitikinus visu 100% ir dar daugiau, kad paskolą galėsite grąžinti laiku. Jei matote, kad paskolos grąžinimo laikotarpis artėja, o paskolos grąžinimui ir palūkanoms pinigų nėra – pirmiausia kreipkitės į Jus aptarnaujančią kredito įmonę.

Gali būti, kad Jūs sutarsite visiems naudingą paskolos grąžinimo sąlygą. Tai gali būti ir paskolos palūkanų skaičiavimo laikinas sustabdymas ar paskolos grąžinimo laiko pratęsimas. Taip Jūs sumažinsite mėnesio įmokas ir pagerinsite savo blogą kredito reitingą.

Turint blogą kredito istoriją gali būti vienintelis ir geriausias patarimas – bendraukite su kredito įstaiga ir Jūs galite pasiekti abiems pusėms naudingų paskolų grąžinimo nuolaidų ir atsikratyti blogo kredito reitingo.